کاربردهای وب مانی

 http://www.megastock.ru/Default.aspx?lang=en

 

+ نوشته شده توسط تحلیلگر در و ساعت 13:5 |
ن�­وه كار با Webmoney
1). روی آیکون برنامهWebmoney کلیک نمائیدتا پنجره زیر برای شما نمایش یابد، گزینه Login را انتخاب نمائید، از لیست آبشاری که در تصویر زیر با شماره 2 نمایش داده شده WMID خود را انتخاب نمائید سپس Password خود را در وارد نموده و دکمه Ok را بزنید تا وارد برنامه شوید.

 
2). در صف�­ه اصلی سیستم 4 Tab وجود دارد که عبارتند از Contacts, Purses, Incoming, My webmoney

 
 
 Contact:  کلیه اعضائی که تاکنون با آنها ارتباط مالی و یا ارسال massage داشتیم در این قسمت لیست شده اند. ضمنا در این قسمت سرویس های وب مانی نیز وجود دارند که می توانیم با کلیک بر روی هر یک از آنها ارسال پیغام داشته باشیم.
 
 
 Incoming:   کلیه ارسال های مالی و یا پیغام های جدید در این قسمت وارد می شود وما با بازکردن آن متوجه نقل انتقالات جدیدمالی و یا پیغام جدید میشود.
 
 
 Purses:  در این قسمت کلیه کیف پولهای مالی قرار گرفته است (طریق ایجاد کیف پول در ذیل توضی�­ داده شده
  است)
 
 
 My Webmoney:   در این قسمت توضی�­اتی در خصوص سرویس های وب مانی وجود دارد و ما می توانیم با ن�­وه کار همه سرویس های وب مانی آشنا می شویم.ضمنا برخی از مراکزی که خدمات خود را با دریافت و یا پرداخت وب مانی انجام می دهد لیست شده است.
 
 
 
طريقه ايجاد كيف پول
شما برای مدیریت دریافت وب مانی می توانید �­ساب های جدید داشته باشید.(مثلا �­ساب دلاری).
 
1) برای ایجاد کیف پول مسیر Menu/Purses/New را طی نمائید. و یا بر روی دکمه Create کلیک نمائید تا پنجره زیر نمایش یابد.
سپس نوع ارز را تعیین نموده (1) و برای کیف پول نامی را تایپ نمائید (2) و دکمه Next (3) را کلیک نمائید.
 
 
2) در پنجره ظاهر شده I accept را تیک زده و دکمه Next را بزنید تا پنجره زیربرای شما نمایش یابد، دکمه Finish را بزنید تا کیف پول ایجاد گردد.

 
 
طریقه ارسال پول از طریق کیف پولها
ابتدا بر روی کیف پول راست کلیک نمائید سپس گزینه Send WM را انتخاب نموده و گزینه to a Webmoney Purse را انتخاب کنید تا پنجره Send Webmoney باز شود.
 
در قسمت From می توانید توسط لیست آبشاری کیف پول خود را که می خواهید از آن ارسال پول انجام شود را تغییر دهید.

در قسمت To و در فیلد Purse شما �­ساب وب مانی گیرنده را وارد نمائیید.در فیلد Amount مقدار پول ارسالی را مشخص نمائید.

در قسمت Description توضی�­ات لازم در زمینه ارسال پول را برای گیرنده تایپ نمائید.با استفاده از آیتم Code-Protected می توانید برای امنیت ارسال پول کدی را توسط سیستم برای گیرنده پول ایجاد نمائید، برای استفاده از این آیتم Code-Protected را در این صف�­ه تیک بزنید و دکمه Next را بزنید تا پنجره زیر نمایش یابد.
 
 
برای Code Protect در فیلد Protection Period می توانیم به �­سب روز زمانی را مشخص نمائیم. در صورتیکه فرد گیرنده درطی زمان اعلام شده اقدام به دریافت پول از طریق Code Protect ننماید پول مجددا به �­ساب اولیه بر می گردد.(توسط دکمه Change سیستم Code Protect جدیدی به شما می دهد) در پایان بعد از انجام کلیه مرا�­ل فوق کلید Send را می زنیم.
 
 
در مر�­له بعد در صورتيكه براي اولين بار باشد كه از�­سابتان به �­ساب شخص ديگري مبلغ ارسال مي كنيد بايد Wmid شخص را در Contact ليست اضافه نماييد، پنجره زير به صورت خودكار نمايش داده مي شود و از شما خواسته مي شود كه Wmid شخص را در ليست خود وارد نماييد . دكمه Add this WMID to contact list... را كليك نمائيد.
 
 
سپس پنجره زير نمايش مي يابد.در اين پنجره دكمه Add را كليك نماييد.
 
 
در پنجره بعدي كد نمايش داده شده را وارد نماييد و دكمه Next را كليك كنيد.
 
 
سپس دكمه finish را كليك نماييد.
 
 
در اين مر�­له دكمه next را كليك كنيد.
 
 
در اين مر�­له اطلاعاتي را كه وارد كرده ايد را تاييد نماييد و كد پروتكت را براي خود در جايي يادداشت نماييد
 
 
در مر�­له بعد رمز عددي اعلام شده را وارد نماييد .
 
 
در انتها به شما پيغام موفقيت آميز بودن انتقال پول شما اعلام مي شود و با كليك بر روي close مرا�­ل به پايان مي رسد.
 
 
+ نوشته شده توسط تحلیلگر در و ساعت 9:10 |
پول الکترونیکی وب مانی


پول الکترونیکی وب مانی در سال 1998 راه اندازی شده است صاحب آن شرکت "WMtransfer LTD"  می باشد . سیستم نرم افزاری این پول الکترونیکی توسط شرکت "نیروهای محاسباتی " طراحی و ساخته شده است این شرکت اکنون هم پشتیبانی فنی را انجام می دهد .
در حال حاضر حدود  5 میلیون کاربر در دنیا از وب مانی استفاده می کنند و روز به روز امکانات و سرویس وب مانی و همین طور کاربران این پول الکترونیکی رو به افزایش می باشد . خصوصیت این سیستم پول الکترونیکی برخورداری   از امنیت بالا می باشد . بعداز افتتاح حساب وب مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته شده ارایه می گردد که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن می باشد . همین طور شما می توانید در تنظیمات حساب دسترسی به حساب را با یک یا چند IP محدود نمایید تا اینکه از ورود دیگران به حساب تان جلوگیری نمایید .

برای استفاده از وب مانی در ابتدا باید نرم افزار web money keeper را از سایت نصب نمایید . به هر حساب وب مانی شماره شناسایی مخصوص(WMID ) تعلق می گیرد . هر کاربر در سیستم پول الکترونیکی وب مانی از گواهینامه الکترونیکی برخوردار می گردد . طبق اطلاعات وارد شده   در زمان افتتاح حساب برای کاربران انواع گواهینامه الکترونیکی ارایه می گردد . اگر مشخصات شخصی وارد ننمائید، گواهینامه ناشناس و اگر مشخصات خود را وارد نمائید، گواهینامه تشریفاتی تعلق می گیرد در زمان افتتاح حساب شما می توانید   مشخصات خود را وارد نموده و از گواهینامه تشریفاتی برخوردار شوید .

هر حساب دارای  6 شماره مختلف می باشد این شماره ها نشانگر واحد ارزی (امریکا , روسیه , اتحادیه اروپا , اوکراین , بلاروس و ازبکستان) هستند .

  •   نشانگر  دلار آمریکا Z 
  •   نشانگر ارز یورو  E
  •   نشانگر روبل روسیه  R
  •   نشانگر  پول واحد اوکراین  U
  •   نشانگر پول واحد بلاروس  B
  •   نشانگر پول واحد ازبکستان  Y

این شماره حسابها جدا از شماره شناسایی حساب (WMID) می باشد و برای انجام حواله باید از شماره ارز مشخص استفاده گردد .
حوالجات در سیستم پول الکترونیکی وب مانی با هزینه %0.8 انجام می شود . این هزینه بر عهده فرستنده می باشد.

+ نوشته شده توسط تحلیلگر در و ساعت 13:39 |